Ogólne warunki

I. Przepis podstawowy

1. Niniejsze ogólne warunki (zwane dalej „regulaminami”) wydawane są:

PRAGMA SOLUTION s.r.o

Swierżow 152

086 02 Sveržov

Identyfikator: 51924684

Numer VAT: 2120835717

Numer VAT: SK2120835717

zarejestrowany w orsr.sk pod numerem wpisu: 131226/B

Konto firmowe założone w banku: VÚB as

IBAN: SK96 0200 0000 0040 0738 7058

KONTAKT W PRZYPADKU REKLAMACJI: zenichanevesta@gmail.com

(zwany dalej „sprzedawcą”)

2. Niniejsze warunki regulują wzajemne prawa i obowiązki sprzedawcy i osoby fizycznej, która zawiera umowę

sprzedaży poza prowadzoną działalnością gospodarczą jako konsument lub w ramach prowadzonej przez nią działalności działalność gospodarczą (zwany dalej „Kupującym”) za pośrednictwem interfejsu internetowego znajdującego się

na stronie internetowej dostępnej pod adresem internetowym www.zenichanevesta.sk (zwany dalej „sklepem internetowym”).

Machine Translated by Google

    1. Regulamin stanowi integralną część umowy kupna. Odmienne ustalenia zawarte w umowie kupna mają pierwszeństwo przed postanowieniami niniejszych warunków handlowych.

    2. Niniejsze warunki handlowe oraz umowa kupna są zawierane w języku słowackim.

  1. Informacje o towarach i cenach

      1. Informacje o towarach, w tym o cenie poszczególnych towarów i ich głównych cechach, podane są przy poszczególnych towarach w katalogu sklepu internetowego. Ceny towarów podane są łącznie z podatkiem od wartości dodanej, wszystkimi związanymi z tym opłatami i kosztami zwrotu towaru, jeżeli towar ze względu na swój charakter nie może zostać zwrócony zwykłą drogą pocztową. Ceny towarów obowiązują przez okres, w którym są wyświetlane w sklepie internetowym. Zapis ten nie wyklucza negocjacji umowy kupna na indywidualnie ustalonych warunkach.

    1. Wszelka prezentacja towarów zamieszczonych w katalogu sklepu internetowego ma charakter informacyjny i sprzedawca nie ma obowiązku zawarcia umowy sprzedaży dotyczącej tych towarów.

    2. W sklepie internetowym publikowana jest informacja o kosztach związanych z pakowaniem i dostawą towaru. Informacje o kosztach związanych z opakowaniem i dostawą towarów podane w sklepie

internetowym obowiązują wyłącznie w przypadku, gdy dostawa towaru odbywa się na terytorium Republiki Słowackiej.

    1. Ewentualnych rabatów od ceny zakupu towaru nie można ze sobą łączyć, chyba że sprzedawca i

kupujący postanowią inaczej.

  1. Zamówienie i zawarcie umowy kupna

      1. Koszty poniesione przez kupującego podczas korzystania ze środków porozumiewania się na odległość w związku z zawarciem umowy kupna (koszty połączenia internetowego, koszty rozmów telefonicznych) pokrywa sam kupujący. Koszty te nie odbiegają od stawki podstawowej.

    1. Kupujący zamawia towar w następujący sposób: • poprzez

swoje konto klienta, jeżeli dokonał wcześniej rejestracji w sklepie internetowym,

  • wypełniając formularz zamówienia bez rejestracji.

  1. Składając zamówienie, Kupujący dokonuje wyboru towaru, ilości towaru, sposobu płatności i dostawy.

  1. Kupujący przed wysłaniem zamówienia ma możliwość sprawdzenia i zmiany danych, które podał w zamówieniu. Kupujący przesyła zamówienie do Sprzedającego poprzez kliknięcie przycisku Zamów. Dane podane w zamówieniu Sprzedający uważa za prawidłowe. Warunkiem ważności zamówienia jest wypełnienie wszystkich obowiązkowych danych w formularzu zamówienia i potwierdzenie przez kupującego, że zapoznał się z niniejszym regulaminem.

  1. Niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia Sprzedawca prześle Kupującemu potwierdzenie otrzymania zamówienia na adres e-mail podany przez Kupującego podczas składania zamówienia. Potwierdzenie to ma charakter automatyczny i nie stanowi umowy. Aktualny regulamin stanowi załącznik do potwierdzenia

Machine Translated by Google

sprzedawca. Umowa kupna zostaje zawarta dopiero po przyjęciu zamówienia przez sprzedawcę. Powiadomienie o przyjęciu zamówienia dostarczane jest na adres e-mail Kupującego.

  1. W przypadku, gdy Sprzedający nie będzie mógł spełnić któregokolwiek z wymagań określonych w zamówieniu, prześle Kupującemu poprawioną ofertę na jego adres e-mail. Zmienioną ofertę uważa się za nowy projekt umowy kupna, a umowa kupna zostaje w takim przypadku zawarta poprzez potwierdzenie przyjęcia tej oferty przez kupującego sprzedającemu na jego adres e-mail podany w niniejszych warunkach.

  1. Wszystkie zamówienia przyjęte przez Sprzedawcę są wiążące. Kupujący może anulować zamówienie do czasu powiadomienia go o przyjęciu zamówienia przez Sprzedawcę. Kupujący może anulować zamówienie telefonicznie pod numerem telefonu sprzedającego lub poprzez wiadomość elektroniczną na adres e-mail sprzedającego, obie formy są wymienione w niniejszym regulaminie.

  1. W przypadku zaistnienia oczywistego błędu technicznego sprzedawcy przy podaniu ceny towaru w sklepie internetowym lub w trakcie składania zamówienia, sprzedawca nie ma obowiązku dostarczenia towaru kupującemu w tym terminie wyraźnie błędna cena. Sprzedawca bez zbędnej zwłoki informuje kupującego o błędzie i przesyła kupującemu poprawioną ofertę na jego adres e-mail.

Zmieniona oferta jest uważana za nowy projekt umowy kupna, a umowa kupna zostaje w tym przypadku zawarta poprzez potwierdzenie akceptacji przez kupującego na adres e-mail sprzedającego.

IV. Konto klienta

    1. Na podstawie rejestracji kupującego w sklepie internetowym, kupujący uzyskuje dostęp do swojego konta klienta. Kupujący może zamówić towar ze swojego konta klienta. Kupujący może zamówić towar również bez rejestracji.

  1. Kupujący podczas rejestracji konta klienta i składania zamówienia ma obowiązek podania wszystkich danych w sposób prawidłowy i zgodny z prawdą. Kupujący zobowiązany jest do aktualizacji danych w koncie użytkownika w przypadku jakiejkolwiek zmiany. Dane podane przez kupującego w koncie klienta oraz przy zamawianiu towaru są przez sprzedawcę uważane za prawidłowe.

  1. Dostęp do konta Klienta zabezpieczony jest loginem i hasłem. Kupujący zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy informacji niezbędnych do uzyskania dostępu do swojego konta Klienta.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie konta Klienta przez osoby trzecie.

  1. Kupujący nie jest uprawniony do zezwalania osobom trzecim na korzystanie z konta Klienta.

  1. Sprzedający może usunąć konto użytkownika, zwłaszcza jeśli kupujący nie korzysta ze swojego konta użytkownika przez dłuższy okres czasu lub jeśli kupujący naruszy swoje obowiązki wynikające z umowy kupna i niniejszych warunków handlowych.

  1. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że konto użytkownika może nie być dostępne w sposób ciągły, zwłaszcza

w związku z niezbędną konserwacją sprzętu komputerowego i oprogramowania sprzedającego, lub niezbędną konserwację sprzętu komputerowego i oprogramowania stron trzecich.

V. Warunki płatności i dostawa towaru

Machine Translated by Google

  1. Cenę towaru oraz wszelkie koszty związane z dostawą towaru zgodnie z umową kupna, kupujący może zapłacić w następujący sposób: • WYŁĄCZNIE

przelewem bankowym 2. Wraz z ceną

zakupu kupujący jest zobowiązany zapłacić sprzedającemu koszty związane z opakowaniem i dostawą towaru w wysokości umownej. O ile wyraźnie nie określono inaczej, cena zakupu obejmuje również koszt związany z dostawą towaru.

3.Zgodnie z Ustawą o rejestracji sprzedaży sprzedawca ma obowiązek wystawić kupującemu paragon.

Jednocześnie ma on obowiązek zarejestrować otrzymaną sprzedaż u fiskusa on-line, w przypadku wystąpienia awarii technicznej, najpóźniej w ciągu 48 godzin.

4. Towar dostarczany jest kupującemu:

  • na adres wskazany przez kupującego w zamówieniu.

  1. Wyboru sposobu dostawy dokonuje się w trakcie składania zamówienia towaru.

  1. Koszty dostawy towaru, w zależności od sposobu wysłania i odbioru towaru, wskazane są w zamówieniu kupującego oraz w potwierdzeniu zamówienia przez sprzedającego. Jeżeli sposób transportu zostanie uzgodniony na podstawie specjalnego życzenia kupującego, kupujący ponosi ryzyko i ewentualne dodatkowe koszty związane z tym sposobem transportu.

    1. Jeżeli zgodnie z umową sprzedaży sprzedający jest zobowiązany dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez kupującego w zamówieniu, kupujący ma obowiązek odebrać towar w momencie dostawy. Jeżeli z przyczyn leżących po stronie kupującego konieczne jest wielokrotne dostarczenie towaru lub w inny sposób niż określono w zamówieniu, kupujący obowiązany jest ponieść koszty związane z powtórną dostawą towaru, lub koszty związane z inną metodą dostawy.

    1. Kupujący przy odbiorze towaru od przewoźnika ma obowiązek sprawdzić stan opakowania towaru iw przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad niezwłocznie powiadomić przewoźnika. W przypadku wykrycia naruszenia opakowania wskazującego na nieuprawnione wtargnięcie do przesyłki, kupujący nie ma obowiązku odbioru przesyłki od przewoźnika.

    1. Sprzedający wystawia kupującemu dokument podatkowy – fakturę. Dokument podatkowy jest dołączany do dostarczonego towaru lub wysyłany na adres e-mail kupującego.

    2. Kupujący nabywa prawo własności towaru poprzez zapłatę całej ceny zakupu towaru, łącznie z kosztami dostawy, ale najpierw poprzez otrzymanie towaru. Odpowiedzialność za przypadkową utratę, uszkodzenie lub zniszczenie towaru przechodzi na kupującego z chwilą przyjęcia towaru lub z chwilą, gdy kupujący miał obowiązek przyjąć towar, lecz nie uczynił tego z naruszeniem umowy kupna.

VI.Odstąpienie od umowy

    1. Kupujący, który zawarł umowę kupna poza prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą jako konsument, ma prawo odstąpić od umowy kupna także bez podania przyczyny.

  1. Termin do odstąpienia od umowy wynosi 14 dni

  • od dnia otrzymania towaru,

  • od dnia otrzymania ostatniej dostawy towaru, jeżeli przedmiotem umowy jest kilka rodzajów towaru lub dostawa kilku części • od dnia otrzymania

pierwszej dostawy towaru, jeżeli przedmiot umowy jest regularny powtórna dostawa dobra.

Machine Translated by Google

3. Kupujący nie może odstąpić od umowy sprzedaży m.in.: • o

świadczenie usług, jeżeli spełniły się one za jego uprzednią wyraźną zgodą przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, a sprzedawca poinformował kupującego wcześniej zawarcia umowy, że w takim przypadku nie przysługuje mu prawo odstąpienia od umowy, a usługa została w pełni wykonana,

  • o dostawę towarów lub usług, których cena zależy od wahań na rynku finansowym niezależnie od woli sprzedawcy i które mogą wystąpić w okresie do odstąpienia od umowy, • o dostawę napojów alkoholowych,

którego cena została uzgodniona przy zawarciu umowy, a której dostawa może nastąpić dopiero po trzydziestu dniach i której cena zależy od wahań rynkowych niezależnych od woli sprzedającego,

  • o dostawę towarów zmodyfikowanych zgodnie z życzeniem kupującego, towarów wykonanych na wymiar lub przeznaczonych specjalnie dla jednego kupującego, • o

dostawę towarów ulegających szybkiemu zepsuciu, a także towarów, które ze względu na swój charakter zostały po dostarczeniu towaru nieodwracalnie zmieszane z innymi towarami,

  • o dostawę towaru w zamkniętym opakowaniu, którego nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, a którego opakowanie ochronne zostało naruszone po

dostarczeniu, • o dostawę nagrań dźwiękowych, wideo, audiowizualnych, książek lub programów komputerowych, jeżeli są sprzedawane w opakowaniu ochronnym i kupujący rozpakował to opakowanie, • o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem sprzedaży na podstawie umowy o prenumeratę oraz sprzedaży książek niedostarczanych w opakowaniu ochronnym opakowanie,

  • o dostarczanie treści elektronicznych w inny sposób niż na nośniku materialnym, jeżeli ich dostarczanie rozpoczęło się za wyraźną zgodą kupującego, a kupujący oświadczył, że został prawidłowo poinformowany, że wyrażając tę zgodę traci prawo odstąpienia od umowy, • w pozostałych

przypadkach określonych w § 7 ust. 6 ustawy nr. 102/2014 Zb. o ochronie konsumentów przy sprzedaży towarów lub świadczeniu usług na podstawie umowy zawartej na odległość albo umowy zawartej poza lokalem sprzedawcy, z późn. zm.

  1. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, kupujący powinien przesłać oświadczenie o odstąpieniu w terminie do odstąpienia od umowy.

  2. Aby odstąpić od umowy kupna, kupujący może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy udostępnionego przez sprzedawcę. Odstąpienie od umowy kupna zostanie przesłane przez kupującego na adres e-mail sprzedającego lub na adres dostawy podany w niniejszych warunkach handlowych. Sprzedawca niezwłocznie potwierdzi kupującemu otrzymanie formularza.

  1. Posiadacy, który odstąpił od umowy, ma obowiązek zwrócić rzecz sprzedającemu w terminie 14 dni od dnia

odstąpienia od umowy. Kupujący ponosi koszty związane ze zwrotem towaru sprzedającemu, nawet jeżeli zwrot towaru ze względu na jego zwykły charakter nie jest możliwy.

7.Jeżeli kupujący odstąp od umowy, pradzadika zwróci mu śmierć, jednak nie prześmi niż w terminie 14 dni od ststąpenia od omwówy, wszystkie otrzymane od niego w den sam sözł przyszed, w tym koszt dostawy. Sprzedający zwórci kupującyemu otrzymane przyszed w innym szepoj tylko wtedy, gdy wyraziciel wyrazi na to sządja i nie poniesie odszyskie kostos.

  1. Jeżeli kupujący wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez

sprzedającego, kupujący zostanie obciążony kosztami dostarczenia towaru w postaci najtańszego sposobu dostawy.

9.Jeżeli kupujący odstab od umowy kupna, sprzedający nie jest pojadzany do zwrotów otrzymanych

mitser nabywcemu, odki konsument nie przekaże mu towaru lub nie potwierdził, że wysławił do sprzedającego.

Machine Translated by Google

    1. Towar musi zostać zwrócony przez kupującego sprzedającemu w stanie nieuszkodzonym, nienoszonym

  1. nieuszkodzonym lub w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu. Sprzedający jest uprawniony do potrącenia prawa do odszkodowania za posiadanie wyrządzonego prawa własności z prawem użytkownika do zwtwor ceny nabycia.

    1. Sprzedający jest uprawniony do kroku pąenia od umowy kupna z wyczeną wyczerpania zapasów, niedostępności towaru lub gdy producent, importer lub dostawca w kierunku preshroł przedniego lub importu. Sprzedający dostępność poinformuje kupującego za pośrednictwem adresu e-mail podanego w zamówieniu i zwróci go w terminie 14 dni od dnia powiadomienia o odstąpieniu od umowy sprzedaży wszystkie przysztó, w tym kosto dostawa, otrzymane od niego w ramach uwómy, w ten sam sög lub w sög sög utszádő przez kupującego.

VII. Prawa prawnego z klasycznego wykonania

1. Sprzedawca jest odpowiedzialny wobec kupującego za to, że jest wolny od wad w tomostwie

odbioru. W szczególności sprzedajica jest odpowiedzialna wobec kupującego za to, że w momencie odbioru towaru przez kupującego: • towary mają cechy,

które strony konsumują, a w przypadku braku zozdonienia, mają takie cechy, które opisał sprzedawca lub producent lub oczekiwał nabywca w szłotych do charakteru towarów także na podstawie reklam stosowanych przez sprzedawcę,

towar odpowiedzia się do celu połeędziego przez pradziadę do jego użyką lub do krzeży towarów tego rodzaju są zwykle używanenewa,

towary znadő się w odnościen odności lub znaczenie, oraz

Towary są zgodne z prawem Republiki Czeskiej.

2.Jeżeli wada zostanie ujawniona w ząża sześć miesięcy od otrzymania towaru przez kupującego, szę się, że został odebrany w momencie odbioru. jest uprawniony do uzzybania z prawem z tytułu wady, kojszytka w ramach konsumpcji konsumpcyjnej w zwijania dwudziestu czterech miesięcy od otrzymania. Postanowienie nie dotyczy towaru sprzedanego za niższą cenę ze względu na wadę, dla której uzgodniono niższą cenę, używanie towaru ze względu na jego normalne używanie, używanie towaru ze względu na wadę lub używanie towaru towaru, który w tym czasie został odebrany przez kupującego, lub jeżeli wynika to z charakteru świadczenia.

  1. W przypadku awarii konsumenta może być złożona reklamacja sprzedającego i uszkodzonego:

  • Jeżeli jest to wada dająca się usunąć:

bezpłatne usuwanie wad w kierunku,

wimana towaru na nowy,

Jeżeli jest to wada, której nie można usunąć:

Machine Translated by Google

rozsądny rabat od ceny zakupu,

odstąpić od umowy.

4.Kupujący ma prawo odstąbą od umowy,

jeżeli w stronę ma wadę, kwojrze nie poża pożył i korej, co uniemożliwia prawidłowe używanie rzeczy jako wolnej od zwitków,

  • jeśli nie możesz prawidłowo używać przedmiotu z powodu powtarzającej się wady lub zwiniętego towaru po

naprawie, • jeśli nie możesz prawidłowo używać przedmiotu z powodu większej liczby zwitków towaru.

  1. Administrator obowiązany jest przyjąb reklamacją w kwkomme lokalu, w kyrzem prijącie reklamacji jest pomposło, albo w siedzibie lub miejscu vysządze powiżyce. Konsument może złożyć reklamację również osobie wskazanej przez Sprzedawcę. W przypadku, gdy reklamacja konsumenta jest

prądzowywana przez ośso wzanzaną przez spradządę, dziesięć ostatnich może razpatrzyć na reklamację załystą poprzez dostarczenie naprawionego towaru, w razie potrzeby reklamacja wysłana przez przesyłkę. Rejestrator powijazany jest uzyskaniem dostępu do źródła, kiedy klucz uzzydał z powidzeż, jaka jest treść reklamacji i dowolnego sposobu załatowania reklamacji, wymaga kupyjącego, a także dostępu do terminu i sposobu załawzenia reklamacji, w tym potwierdzeniu czasu trwania i jej trwania, lub pisem uzadasinienie odrzucenia reklamacji .

6.W przypadku wystąpienia reklamacji przez konsumenta, pradądika lub prakonik lub osoba przez niego umołowowiona jest pądjużana pouczyć konsumenta o przysługujących mu prawach wynykających

z rozstrzygającego wykonania. Na podstawie decyzji konsumenta, z której wynika, że z uprawnieniami wynykającymi z niezawodnego wykonania wyzydza, sprzedawca lub umołowwiony przez niego prakonik lub wichzana osoba obiowana jest przyszte pósod przyszowzenia reklamacji

częstotliwości, w uzgodnieniach przypadachka nie później niż w ciągu trzech dni pracy od dnia ogłoszenia, w przypadku zastosowania, gdy wymagana jest kompleksowa ocena stanu technicznego stanu, nie przekraczająca 30 dni od dnia odliżonej reklamacji. . Po ustaleniu sposobu rozpatrzenia reklamacji, reklamacja łącznie z usunięciem wad musi zostać rozpatrzona w terminie późniejszym. Rozpatrzenie reklamacji, w tym usunięcie wady, nie może trwać dłużej niż 30 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. Bezskuteczny upływ tego terminu jest za isten naruszenia umowy, a kupujący ma prawo do odststąenia od umwowy kupna lub ma prawo do wymyany towaru na nowy. Za moment zniszczenia reklamacji uważa się moment, w którym sprzedawca wyraził wolę kupującego (scorzystanie z prawa z ostatecznego wykonania).

  1. Sprzedawca informuje kupującego w formie pisemnej o wyniku reklamacji, nie później niż w terminie 30 dni od daty reklamacji.

8.Prawo do ostatecznego wykonania nie dostępnego nabywcemu, jeśli kupujący wywielf przed odbiorem rzeczy, że rzecz ma wadę lub ifj konsument sam pozłowe wadę.

9.W przypadku uzadasnionej reklamacji konsument ma pravo do zwrotu celowo poniesionych kostos poniesionych w słowie z reklamacją. Z prawa tego kupujący i sprzedający mogą skorzystać w ciągu jednego miesiąca po upływie okresu gwarancji.

10.Kupujący ma vyboru sposobu reklamacji i jej produkcji, ijskie istnieje kilka mogovije.

Machine Translated by Google

11.Prawa i obowiązki stron umowy w zakresie praw wynykających z obowiązkowym wykonaniem §§ 499 do 510, §§ 596 do 600 i §§ 619 do 627 ustawy nr 40/1964 Dz. U. kodeksu cywilnego z pościęszymi oraz ustawa nr 250/2007 Dz.U. za ochronę ofiar z pościęszymi

zmiany.

  1. Pozostałe prawa i obowiązki stron przedsię z odpowiedzialnością spradzący za wady reguluje procedura reklamacyjna spradzadzy.

VIII. Dostawa

1.Umążowie się Strony mężenie przekazywać sobie nadzorującą korespondencję pisemną za pośrednictwem poczty elektronicznej.

2.Kupujący dostarczył korespondencję sprzedającego na adres e-mail podany w szczegółowym regulaminie. Dostawca dostarczający korespondencję kupującemu na adres e-mail podany w jego do końca lub w zamówieniu klienta.

IX. Pozasądowe rozwiązywanie sporów

  1. Klient ma prawo zwrócić się do Sprzedawcy z żądaniem zadosćtuczynienia, jeżeli nie ma wiedzy, że Sprzedawca naruszył jego roszczenie. Konsument ma prawo złożnie wniosek o wszczęcie

alternatywnego (pozasądowego) powaniewa w spracie alternativnego bezpośredniego sporów, jeśli pradzielika odpowiedzi następuje odmowienej na doszazanie o kyrome mowa w zdaniu poprzedniegoem, lub nie ustosunkował się do niego w terminie 30 dni od dnia jego zapożenia. Pozostaje bez uszczerbku

dla mogovije rozstrzygania spraw przez konsumenta do sądu.

2.Ze Słowackiej Inspekcji Handlowej z siedzibą pod adresem Prievozská 32, 827 99 Bratysława, REGON: 17 331 927 można w tym celu skontaktować się pod adresem Słowackiej Inspekcji Handlowej, Centralnego Inspektoratu, Departamentu Stosunków Międzynarodowych i Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów, Prievozská 32 , 827 99 Bratislava 27 lub drogą elektroniczną pod numerem ars@soi.sk lub adres@soi.sk. Adres internetowy: https://www.soi.sk/.

Platforma rozstrzygania rozstrzygnięć sporów znażnoca się poder internet http://ec.europa.eu/ consumers/odr może być dostępna do rozstrizzania sporów między sprzedającym a kupującym w ramach umowy kupna-sprzedaży.

3. Europejskie Centrum Konsumenckie Republika Słowacka, z siedzibą pod adresem Mlynské nivy

44/a, 827 15 Bratysława, adres internetowy: http://esc-sr.sk/ jest przepisem kontaktowym określonym w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w spracie internetowego systemu rozstrzygniania sporów konsumenckich oraz zmian orazyony (WE) nr 2006/2004 i direktivy 2009/22/WE (rozporządzenie w spracie ODR w sporach konsumerckich).

Machine Translated by Google

  1. Sprzedawca jest uprawnioni do produkcji towarów na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej. Zezwolenie na działalność gospodarczą jest wydawane w ramach jego kompetencji przez maszyskie Urząd Rejonowy, Departament Zezwoleń na Pożwadenie Działalności Gospodarczej. Słowacka Inspekcja Handlowa sprawuje m.in. nadzór nad przestrzeganiem ustawy nr 250/2007 Dz. U. o ochronie środowiska, z pościęszymi siedliskami.

X. Postanowienia niewiłowe

1.Wszystkie terminy między sprzedającym a kupującym podleją prawu Republiki Słowackiej.

Jeżeli umowa jest wiążąca, kupna zawiera element międzynarodowy, strony uzgadniają, że umowa podlega prawu Republiki Słowackiej. Nie narusza to praw konsumenta wynakających z powszechnych biżedowych rezipi prawa.

2. Sprzedający nie jest związany żadnymi kodeksami postępowania w stosunkach z kupującym zgodnie z przepisami ustawy nr 250/2007 Dz. U. o ochronie środowiska, z pościęszymi

zmiany.

3.Wszelkie prawa do stron interwejne sprradzicy, w szczególności prawa autorskie do treści, w tym szypa strony, zdjęć, filmo, grafików, znaków towarowych, logo oraz innych treści i elemény, w tym złypa strony, zdjęciaj, filmy, znaki handlowe, logo oraz inne treści i elényem, przeości do sprzedającego. Zabrania się kopiowania, modyfikowania lub innego użycia ze strony interwebje lub wprowadzenia jej części bez zgody sprzedawcy.

4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy powstałe na skutek ingerencji dodatkowej w sklepie internetowym

lub w wyniku jego uszłoć niezzondie z jego przeznaczniem. Kupujący korzystając ze sklepu internetowego nie może stosować procedur mogących mieć negatywny wpływ na jego funkcjonowanie, jak również nie może dokonywać żadnych czynności, które umożliwiłyby jemu lub osobom trzecim ingerencję lub korzystanie z oprogramowania lub innych elementów składających się na sklep internetowy lub korzystanie ze sklepu internetowego lub jego części lub oprogramowania w większym stopniu niezgodnym z jego przeznaczeniem lub przeznaczeniem.

5.Umowa kupna-sprzedaży wraz z przydzielonymi do użytku publicznego jest archiwizowana przez sprzedającego w formie elektronicznej i nie jest publiczna gebunta.

  1. Regulamin może zostać wspomniany lub dodany przez Sprzedawcę. Niniejsze postanowienie pozostaje bez uszczerbku dla praw i załobnosti pośtylych w okresie obowiązywania aktualizacji wersji regulaminu.

7.Do Warunków Handlowych dołczycenie jest szczyławy formós odstápenia od umowy, które można pobrać pod adresem

internetowym: https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/

odstupenie%20od%20zmluvy.pdf

Niniejsze warunki wejścia w życie z dnia 20.04.2021 r.